MARILYN - svatební salón :: svatební šaty Prostějov, šaty svatební i společenské
akce a slevy !!!
Kateřina Čermáková
IČO: 87125048
Svatební salón MARILYN
Hlaváčkovo náměstí 1
(Atrium 1. patro)
796 01 Prostějov
tel: 774 836 460
marilyn@marilyn-svatby.cz
www.marilyn-svatby.cz
stáhněte si náš animovaný katalog    Pokud nemáte aktuální verzi Flash Player, stáhněte si ji zde


svatební šaty - jak vybrat?

strana 1 z 2

V příjemných prostorách našeho SALÓNU MARILYN si za naší odborné asistence můžete v klidu vybrat z velkého množství SVATEBNÍCH I SPOLEČENSKÝCH ŠATŮ. Sledujeme módní trendy, střihy a materiály. Nabízíme pestrý výběr z modelů romantických, klasických, elegantních i extravagantních. V rozmanitém sortimentu všech velikostí si najde každá žena to své.

ZKOUŠENÍ A VÝBĚR ŠATŮ


svatební šaty salon Marilyn Prostějov

Na zkoušení a vybírání SVATEBNÍCH ŠATŮ se u nás nemusíte předem objednávat. K výběru šatů doporučujeme vzít si sebou člověka, který Vás dobře zná a ví, v jakém stylu se cítíte dobře, jaká jste osobnost, co ráda zvýrazníte a naopak co je dobré potlačit. Nechte si také poradit od našeho zkušeného personálu, který Vám velmi rád objektivně poradí, který střih a styl šatů se na Vás hodí a zůstane nezaujatý. Konečné rozhodnutí je přece na Vás, neboť je to Váš VELKÝ DEN. Rozhodně nedoporučujeme vzít si sebou několik kamarádek. Z našich zkušeností budou mít každá svůj názor, budou mluvit o tom co se líbí jim a ne o tom, co sluší právě Vám. Pak zůstanete úplně "rozhozená" a zcela bezradná. Dejte na svůj pocit a pokud se budete v některých šatech cítit příjemně, a budete mít pocit, že jsou to právě ty pravé, které Vám sluší, pak určitě dlouho neotálejte s rezervací šatů. Věřte, že je velmi nepříjemné, když zjistíte, že jste si ještě několik dní ověřovala běháním po ostatních salonech, že tento model je ten pravý a mezitím Vám ho "vyfoukla" jiná nevěsta.

svatební šaty salon Marilyn Prostějov

Rozhodně se nás nebojte zeptat na cokoliv, rádi Vám poradíme. Například jak si v šatech sedat, jak se pohybovat a jak nastupovat do auta. Zároveň Vám ochotně pomůžeme k Vašim šatům vybrat vhodné doplňky - závoje, rukavičky, punčošky i podvazek. Nemusíte si dělat žádné starosti ani se spodním prádlem. Naše šaty jsou vypracované tak, že se v nich nachází vestavná podprsenka a proto naše šaty vždy krásně padnou. Co se focení při zkoušce šatů týká, nemáme nic proti tomu. Je však nutno vzít v potaz, že pod špatným umělým osvětlením, z fotek které si pořídíte minimálně neuvidíte jemné zdobení šatů, detaily a vypracování. Snadno se Vám tak může stát, že se necháte vyfotit ze špatného    ...pokračovat >>>