MARILYN - svatební salón :: svatební šaty Prostějov, šaty svatební i společenské
akce a slevy !!!
Kateřina Čermáková
IČO: 87125048
Svatební salón MARILYN
Hlaváčkovo náměstí 1
(Atrium 1. patro)
796 01 Prostějov
tel: 774 836 460
marilyn@marilyn-svatby.cz
www.marilyn-svatby.cz
stáhněte si náš animovaný katalog    Pokud nemáte aktuální verzi Flash Player, stáhněte si ji zde


fotograf a videozáznam

...do fotogalerie
strana 1 z 1

Ke svatebnímu obřadu a celému svatebnímu dni neodmyslitelně patří FOTOGRAF. Výběr SVATEBNÍHO FOTOGRAFA, kterého si zvolíte k zachycení Vaší svatby, bude hrát významnou roli ve dni, který patří mezi ty nejdůležitější ve Vašem životě.

svatební šaty svatba fotograf

Správně zvolený FOTOGRAF je zárukou, že vytvoří SVATEBNÍ FOTOGRAFIE, které Vás budou těšit po celý život. Je důležité, aby FOTOGRAF dokázal s budoucími novomanžely navázat přátelský vztah, tak, aby se při fotografování chovali a tvářili zcela přirozeně a FOTOGRAF mohl zachytit jedinečné okamžiky tohoto významného dne. Dle Vašeho osobního přání vyfotografujeme a zhotovíme fotografie z průběhu celé svatby, nebo jen Vámi vybrané části - přípravy nevěsty a ženicha, příjezd hostů, svatební obřad, svatební hostinu až po volnou zábavu. SVATEBNÍHO FOTOGRAFA můžete objednávat přímo v našem SVATEBNÍM SALÓNU MARILYN, kde máme k nahlédnutí i jeho SVATEBNÍ ALBA. Samozřejmě Vám také na Vaše přání zajistíme i kvalitní videozáznam.

Nyní NOVINKA: Místo svatebních fotografií si můžete vybrat i originální SVATEBNÍ FOTOKNIHU. Máte možnost si vybrat z různých stylů grafických zpracování a vazby SVATEBNÍ KNIHY. Ukázky jsou také k nahlédnutí v našem SALÓNU MARILYN.